blitz logo
favorites
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza1
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza2
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza3
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza4
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza5
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza6
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza7
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza8
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza9
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza10
Casa de vânzare 3 camere Mosnita Noua - 194964CV | BLITZ Timișoara | Poza11

Duplex parter, 86 mp, zona Mosnita

ID: BLITZ 194964CV

Cartier: Mosnita Noua

Preț/mp: 1.837 €

Actualizat: 13.05.2026

Rata lunară: 804,33

Agent

Mihaela Coata

Broker Partner

Te interesează ofertă? Programează o vizionare!
Vă rugăm să completați chenarul cu informațiile cerute pentru a continua

158.000

Trimite ofertă de preț

Acest anunț este verificat de către agent

  €

Suprafață casă: 86 mp

Teren: 332 mp

Număr de camere: 3

Nr. bucătării: 1

Nr. băi: 2

Locuri de parcare: 2

Vechime casă: Nouă

Dotări: Nemobilat

Tip finisaj: Finisat

Tip acoperiș: Țiglă

An construcție: 2025

BLITZ vă prezintă un duplex modern pe parter, cu o suprafață utilă de 86 mp și curte generoasă de 330 mp, ideal pentru o familie care își dorește confort și liniște.

Locuința dispune de toate utilitățile și este situată foarte aproape de asfalt, oferind acces facil și rapid. Compartimentarea este practică și luminoasă, având bucătărie open-space, care la cerere poate fi închisă pentru un plus de intimitate.

Casa se predă la cheie, pregătită pentru mutare, însă băile nu sunt amenajate, oferind viitorului proprietar posibilitatea de a le personaliza după propriul gust. În plus, în prețul casei este inclus și un buget dedicat amenajării băilor.

Acoperișul este din țiglă, realizat din materiale de calitate, oferind durabilitate și siguranță în timp. Curtea este amenajată cu beton amprentat, fiind ușor de întreținut și oferind un aspect modern și elegant proprietății.

Preț: 158.000 €.

Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, vă așteptăm cu drag!
Cod ofertă / ID BLITZ: P171863

Agent

Mihaela Coata

Broker Partner

Evoluție Indice Blitz:

  • Cartier: Mosnita Noua
  • Nr. camere: 3

X

Te interesează case de vânzare în Timișoara?

Inchide
X

Te interesează case de vânzare în Timișoara?