blitz logo
favorites
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza1
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza2
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza3
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza4
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza5
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza6
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza7
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza8
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza9
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza10
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza11
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza12
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza13
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza14
Casa de vânzare 4 camere Gilău - 195839CV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza15

Oportunitate ! Duplex în mijlocul naturii, la preț de apartament – Gilau

ID: BLITZ 195839CV

Cartier: Gilău

Preț/mp: 1.194 €

Actualizat: 21.05.2026

Rata lunară: 595,61

Agent

Silviu Galatanu

Specialist Broker Partner

Te interesează ofertă? Programează o vizionare!
Vă rugăm să completați chenarul cu informațiile cerute pentru a continua

117.000

Trimite ofertă de preț

Acest anunț este verificat de către agent

  €

Suprafață casă: 98 mp

Teren: 380 mp

Număr de camere: 4

Nr. bucătării: 1

Nr. băi: 2

Nr. balcoane: 2

Locuri de parcare: 2

Vechime casă: Nouă

Dotări: Mobilat/utilat

Tip finisaj: Finisat

Tip acoperiș: Tabla

An construcție: 2008

🏡 Duplex cochet în Gilău Vest | Natură, liniște și comunitate | 117.000 €

Vă propunem spre vânzare un duplex primitor și foarte bine întreținut, situat în ansamblul rezidențial Gilău Vest – o zonă extrem de liniștită, înconjurată de pădure și natură, ideală pentru familiile care își doresc confort, intimitate și un stil de viață relaxat.

Locuința este amplasată într-o comunitate exclusiv de case, ferită de agitația urbană, unde predomină liniștea, aerul curat și atmosfera de familie. Este locul perfect pentru cei care vor să se bucure zilnic de natură, de multă verdeață și de un ambient calm, păstrând în același timp acces rapid către Gilău și Cluj-Napoca.

Casa a fost edificată în anul 2007 și renovată în 2022, având o suprafață utilă de 96 mp, la care se adaugă o mansardă locuibilă de aproximativ 25 mp. Terenul aferent măsoară 378 mp, iar curtea amenajată oferă spațiu ideal pentru relaxare, joacă sau timp petrecut în familie.

Compartimentarea este practică și foarte bine gândită:

🔹 Parter:

- living generos și luminos
- bucătărie open-space cu loc de luat masa
- baie cu duș
- cămară
- cameră tehnică/spălătorie de 15 mp
- terasă de 15 mp

🔹 Etaj:

- 2 dormitoare
- baie cu cadă
- 2 balcoane

🔹 Mansardă:

- cameră amenajată și locuibilă de aproximativ 25 mp

Proprietatea se vinde parțial mobilată și utilată, dispune de toate utilitățile necesare (gaz, apă, canalizare, fibră optică), centrală proprie și izolație exterioară de 10 cm.

În fața casei există 3 locuri de parcare, dintre care 2 sunt acoperite cu copertină.

✅ CF curat, fără probleme juridice sau de acte.