sau
ID: BLITZ 148933TV
Preț/mp: 65 €
Actualizat: 12.05.2026
Robert Apetrei
Senior Broker Partner
Sunt de acord cu termenii si condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal
170.000€195.000 € (- 25.000 € )
Acest anunț este verificat de către agent
Anunță-mă când scade prețul
Trimite oferta de preț
Suprafață: 2600 mp
Front: 30-50 ml
Blitz ofera spre vanzare teren intravilan de 2600 mp cu un front de 33 ml, in Giroc. Drumul de acces pana la teren este pietruit. Terenul este la 300 de asfalt si are toate utilitatile (apa si canalul sunt la 39 m). Cod ofertă / ID BLITZ: P94701
Evoluție Indice Blitz:
Teren intravilan, front 60 ml, 23.000 mp, Buziaș
Teren 1050 mp cu 2 fronturi stradale 36/24m, construcție rezidențială, Giroc
Teren Intravilan + Casa, 2 fronturi, Calea Bogdanesti
Parcele de teren in Sanandrei la PRINCIPALA PUZ de blocuri/case/duplexuri
Teren extravilan ,20.000 mp Remetea Mare-Ianova
Link-uri utile
Te-ai abonat cu succes la newsletter