blitz logo
favorites

black arrow right Oferta accesata nu mai este disponibilă.

Poți vedea oferte din aceeași categorie sau poți contacta agentul pentru o oferta personalizată.

VEZI OFERTE SIMILARE

LINK-URI UTILE

Apartamente de vânzareApartamente de vânzare Complex StudentescGarsoniere de vânzareGarsoniere de vânzare Complex Studentesc
Garsonieră de vânzare Complex Studentesc - 175269AV | BLITZ Timișoara | Poza1
Garsonieră de vânzare Complex Studentesc - 175269AV | BLITZ Timișoara | Poza2
Garsonieră de vânzare Complex Studentesc - 175269AV | BLITZ Timișoara | Poza3
Garsonieră de vânzare Complex Studentesc - 175269AV | BLITZ Timișoara | Poza4

Garsonieră Complexul Studențesc

ID: BLITZ 175269AV

Cartier: Complex Studentesc

Preț/mp: 2.286 €

Actualizat: 01.09.2025

Rata lunară: 162,90

Agent

    Te interesează ofertă? Programează o vizionare!
    Vă rugăm să completați chenarul cu informațiile cerute pentru a continua

    32.000

    Trimite ofertă de preț

    Acest anunț este verificat de către agent

      €

    Nr. camere: Garsonieră

    Suprafață utilă: 14 mp

    Nr. băi: 1

    Etaj: Parter /4

    Tip compartimentare: Decomandat

    Vechime apartament: Nou

    Tip imobil: Bloc de apartamente

    Dotări: Nemobilat

    Anul construcției: Inainte de 1990

    Tip finisaj: Finisat

    Blitz va prezinta această garsonieră practică, luminoasă și recent renovată, de 14 mp utili este situată în inima Complexului Studențesc din Timișoara – la doar câțiva pași de universități, cafenele, restaurante, magazine și mijloace de transport.

    Spațiul este compartimentat cu o cameră principală ce poate integra o chicinetă modernă + o baie. Perfectă pentru studenți, tineri profesioniști sau ca investiție cu potențial de închiriere rapidă.

    • 14 mp utili | o cameră + baie
    • Posibilitate amenajare chicinetă
    • Recent zugrăvită | gata de personalizat după gust
    • Locație centrală, într-o zonă vibrantă și dinamică

    Preț: 32.000 €
    O oportunitate excelentă de a avea un spațiu al tău într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Programează o vizionare și descoperă potențialul acestei garsoniere!
    Cod ofertă / ID BLITZ: P150513

    Agent

    Link-uri utile

black friday
    Sună acum
    Inchide
    X

    Te interesează apartamente de vânzare în Timișoara?

Inchide
    X

    Te interesează apartamente de vânzare în Timișoara?