blitz logo
favorites

black arrow right Oferta accesata nu mai este disponibilă.

Poți vedea oferte din aceeași categorie sau poți contacta agentul pentru o oferta personalizată.

VEZI OFERTE SIMILARE

LINK-URI UTILE

Apartamente de vânzareApartamente de vânzare FloreştiApartamente de vânzare 2 camereApartamente de vânzare Floreşti 2 camereApartamente de vânzare Floreşti, zona Terra
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza1
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza2
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza3
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza4
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza5
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza6
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza7
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza8
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza9
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza10
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza11
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza12
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza13
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza14
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza15
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza16
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza17
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza18
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza19
Apartament de vânzare 2 camere Floreşti - 173357AV | BLITZ Cluj-Napoca | Poza20

Apartament la cheie, 2 camere decomandate, bloc nou, zona Terra

ID: BLITZ 173357AV

Cartier: Floreşti

Preț/mp: 1.850 €

Actualizat: 07.07.2025

Zona: Terra

Rata lunară: 508,56

Agent

    Te interesează ofertă? Programează o vizionare!
    Vă rugăm să completați chenarul cu informațiile cerute pentru a continua

    99.900

    Trimite ofertă de preț

    Acest anunț este verificat de către agent

      €

    Nr. camere: 2

    Suprafață utilă: 54 mp

    Nr. băi: 1

    Nr. balcoane: 1

    Etaj: Parter /3

    Locuri de parcare: 1

    Tip compartimentare: Decomandat

    Vechime apartament: Nou

    Tip imobil: Bloc de apartamente

    Dotări: Mobilat/utilat

    Anul construcției: 2025

    Tip finisaj: Finisat

    Blitz propune la vanzare apartament cu 2 camere in Floresti in zona Terra la parter inalt peste demisol cu garaje.
    În apropiere se găsește grădiniță, parc aparate Fitness, parc copii, stație bus M22, supermarket.
    Are orientare Estica, suprafata de 54 mp util si are o compartimentare: dormitor, living, bucatarie, baie, hol, debara-dressing, 2 terase total 8.4 mp ( o terasa 5.4 mp si un balcon de 3 mp )
    Dispune de centrala termica Beretta si calorifere, are finisaje de calitate, este mobilat utilat nou, mobilier personalizat, electrocasnice noi in garantie ( inclusiv masina spalat vase/haine, cuptor/plita/hota electrica, combina frigorifica full no frost ) smart TV 126 cm, nu a fost locuit.
    Opțional parcare exterioara cu CF la 4000 Eur plus TVA 19%
    Clasa energetica B
    Se accepta plata credit/cash.
    Pret: 99.900 Eur plus TVA 9% sau 19%
    Cod ofertă / ID BLITZ: P148465

    Agent

    Link-uri utile

black friday
    Sună acum
    Inchide
    X

    Te interesează apartamente de vânzare în Cluj-Napoca?

Inchide
    X

    Te interesează apartamente de vânzare în Cluj-Napoca?