blitz logo
favorites
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza1
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza2
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza3
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza4
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza5
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza6
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza7
Casa de vânzare 3 camere Unirea - 161529CV | BLITZ Bistriţa | Poza8

Casa la roșu zona Aerodrom

ID: BLITZ 161529CV

Cartier: Unirea

Preț/mp: 855 €

Actualizat: 03.05.2026

Rata lunară: 509,07

Agent

Alexandru Ardelean

Specialist Broker Partner

Te interesează ofertă? Programează o vizionare!
Vă rugăm să completați chenarul cu informațiile cerute pentru a continua

100.000

Trimite ofertă de preț

Acest anunț este verificat de către agent

  €

Suprafață casă: 117 mp

Teren: 400 mp

Număr de camere: 3

Nr. bucătării: 1

Nr. băi: 2

Vechime casă: În construcție

Dotări: Nemobilat

Tip finisaj: Semifinisat

Tip acoperiș: Tabla

An construcție: 2024

De vânzare casă de 117 mp utili (140 mp construiți) pe un teren de 400 mp, cu o priveliște frumoasă spre oraș. Casa este construită cu materiale de calitate și se vinde la stadiul de rosu(100.000€), semifinisat (140.000 €) sau finisat (170.000 €), la alegerea clientului. Dispune de:

2 dormitoare (dormitorul principal cu baie proprie)
birou de 13,8 mp, convertibil în dormitor
bucătărie separată
living și dining spațios
2 băi, hol generos
2 terase acoperite cu vedere panoramică

Posibilitatea de achizitionare a mai multe ari de teren, contracost!

Casa se afla in faza de constructie, pentru detalii și vizionare, contactați-ne!
Cod ofertă / ID BLITZ: P135726

Agent

Alexandru Ardelean

Specialist Broker Partner

Evoluție Indice Blitz:

  • Cartier: Unirea
  • Nr. camere: 3

X

Te interesează case de vânzare în Bistriţa?

Inchide
X

Te interesează case de vânzare în Bistriţa?